Reklama

Tragiczny wypadek - 46-latek wpadł do studni na swojej posesji

Tragedia w Wielką Sobotę. Zmarł 46-letni mężczyzna, który wpadł do studni.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 kwietnia przed godz. 14 w miejscowości Mostki (gmina Kobyla Góra) w powiecie ostrzeszowskim. Służby zostały wezwane na teren jednej z posesji. Jak relacjonowali świadkowie, 46-latek wpadł tam do studni. 

- Niestety, nie udało się go uratować. Na ten moment nie wiadomo, jak doszło do tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. Wszystko po to, aby wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości