Tragedia w Wielką Sobotę. Zmarł 46-letni mężczyzna, który wpadł do studni.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 kwietnia przed godz. 14 w miejscowości Mostki (gmina Kobyla Góra) w powiecie ostrzeszowskim. Służby zostały wezwane na teren jednej z posesji. Jak relacjonowali świadkowie, 46-latek wpadł tam do studni.
- Niestety, nie udało się go uratować. Na ten moment nie wiadomo, jak doszło do tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. Wszystko po to, aby wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze