Tragiczny wypadek z udziałem 16-latka. Nastolatek, który jechał motocyklem typu cross, uderzył w drzewo i zmarł na miejscu.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 31 maja ok. godz. 18:30 na obszarze leśnym, na pograniczu powiatu kępińskiego i ostrzeszowskiego (miejscowość Turze). Jak ustalili funkcjonariusze, 16-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, jechał motocyklem typu ceross.
- Na prostym odcinku duktu leśnego, poza drogą publiczną, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
W trakcie śledztwa okazało się, że 16-latek nie miał uprawnień do kierowania takim pojazdem, a sam motocykl nie był zarejestrowany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tragedia kondolencje dla rodziny.Brak uprawnień....na krosie w lesie uprawnienia nie pomogą tam trzeba umiejętności, trochę szczęścia.Jesli to był full cros to nie da się zarejestrować sprzet tylko na tor...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Nic ująć nic dodać !!!
No co ty ? A Skąd wiesz czy to 125 ? Powyżej 125 pojemności są potrzebne uprawienia.
Na crossa, czyli motocykl typu off-road, nie jest wymagane prawo jazdy, jeśli jeździsz nim na zamkniętym torze lub terenie prywatnym, który nie jest częścią drogi publicznej. Jeśli jednak planujesz poruszać się cross'em po drogach publicznych, musisz posiadać odpowiednie uprawnienia (prawo jazdy kategorii A1, A2 lub A) oraz spełnić wymagania dotyczące homologacji pojazdu. Weź nie wypisuj glupot i doucz sie troche, w google znajdziesz wszystko
Na crossa, czyli motocykl typu off-road, nie jest wymagane prawo jazdy, jeśli jeździsz nim na zamkniętym torze lub terenie prywatnym, który nie jest częścią drogi publicznej. Jeśli jednak planujesz poruszać się cross'em po drogach publicznych, musisz posiadać odpowiednie uprawnienia (prawo jazdy kategorii A1, A2 lub A) oraz spełnić wymagania dotyczące homologacji pojazdu. Weź nie wypisuj glupot i doucz sie troche, w google znajdziesz wszystko
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Kask był, proszę nie dopowiadać niepotrzebnie rzeczy…
Tragedia kondolencje dla rodziny.Brak uprawnień....na krosie w lesie uprawnienia nie pomogą tam trzeba umiejętności, trochę szczęścia.Jesli to był full cros to nie da się zarejestrować sprzet tylko na tor...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.