Reklama

Tragiczny wypadek 16-latka - uderzył motocyklem w drzewo, zmarł na miejscu

Tragiczny wypadek z udziałem 16-latka. Nastolatek, który jechał motocyklem typu cross, uderzył w drzewo i zmarł na miejscu. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 31 maja ok. godz. 18:30 na obszarze leśnym, na pograniczu powiatu kępińskiego i ostrzeszowskiego (miejscowość Turze). Jak ustalili funkcjonariusze, 16-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, jechał motocyklem typu ceross.

- Na prostym odcinku duktu leśnego, poza drogą publiczną, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

W trakcie śledztwa okazało się, że 16-latek nie miał uprawnień do kierowania takim pojazdem, a sam motocykl nie był zarejestrowany. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Seba - niezalogowany 2025-06-05 20:06:01

    Tragedia kondolencje dla rodziny.Brak uprawnień....na krosie w lesie uprawnienia nie pomogą tam trzeba umiejętności, trochę szczęścia.Jesli to był full cros to nie da się zarejestrować sprzet tylko na tor...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Ciekawski - niezalogowany 2025-06-05 21:08:16


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rafał - niezalogowany 2025-06-05 21:07:20


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości