Reklama

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej - 64-latek zginął na miejscu

Kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z bmw. Niestety, życia 64-latka nie udało się uratować. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 30 października o godz. 16 na drodze wojewódzkiej nr 485 w miejscowości Podstoła w gminie Drużbice (powiat bełchatowski). Kierowca volkswagena golfa, 64-letni mieszkaniec Pabianic, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z bmw, którym kierował 62-latek z Bełchatowa. 

- Mimo akcji reanimacyjnej prowadzonej na miejscu zdarzenia, kierowca volkswagena zmarł na miejscu. Kierujący bmw z obrażeniami został przewieziony do szpitala - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Reklama

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana. Policja apeluje do kierowców o ostrożność na drodze, przewidywanie zagrożenia, a także stosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w ruchu drogowym. Pamiętajmy też zawsze o dostosowaniu prędkości pojazdu do ograniczeń i warunków panujących na drodze, aby w sytuacji zagrożenia móc odpowiednio zareagować. Pośpiech na drodze to zły doradca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości