Do tragicznego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na terenie gminy Kamieńsk. Pijany kierowca podczas próby wyprzedzania zderzył się czołowo z dwoma motocyklistami. Jeden z nich zginął na miejscu.
Wszystko działo się w niedzielę, 15 czerwca po godz. 17 w miejscowości Szpinalów w gminie Kamieńsk (powiat radomszczański). Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni kierowca volkswagena najprawdopodobniej nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i zderzył z dwoma motocyklistami, którzy jechali z naprzeciwka.
- Jeden z motocyklistów — 22-letni mężczyzna — poniósł śmierć na miejscu. Pozostali uczestnicy - 27-letni mężczyzna oraz 25-letnia kobieta - zostali przetransportowani do szpitali - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Reklama
Dodatkowo okazało się, że sprawca był kompletnie pijany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, wkrótce zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze