Reklama

Turniej tenisa stołowego w Czarnożyłach – zagraj o Puchar Wójta Gminy

W sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej 27 kwietnia rozegrany zostanie III Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły. Sprawdź, jak dołączyć.

Miłośnicy popularnego „ping-ponga" mogą zacierać ręce. W niedzielę, 27 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się III edycja Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły. To sportowe wydarzenie rozgrywać się będzie w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnożyłach (Czarnożyły 17A).

Turniej skierowany jest do zawodników IV, V i VI ligi oraz amatorów, a rozgrywki toczyć się będą w systemie pucharowym (OPEN – bez podziału na kategorie). Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody: za miejsca I-III przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe, a drużyny z miejsc IV-VIII otrzymają medale.

Reklama

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn (32 zawodników). Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia, pod numerem telefonu 881-695-820 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne informacje dla uczestników:

  • Wymagana jest zmiana obuwia
  • Organizator zapewnia napoje (wodę, kawę, herbatę)
  • Wpisowe za udział w zawodach wynosi 20 złotych od osoby

Turniej organizowany jest przez Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS w Czarnożyłach oraz wójta gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości