W sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej 27 kwietnia rozegrany zostanie III Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły. Sprawdź, jak dołączyć.
Miłośnicy popularnego „ping-ponga" mogą zacierać ręce. W niedzielę, 27 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się III edycja Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły. To sportowe wydarzenie rozgrywać się będzie w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnożyłach (Czarnożyły 17A).
Turniej skierowany jest do zawodników IV, V i VI ligi oraz amatorów, a rozgrywki toczyć się będą w systemie pucharowym (OPEN – bez podziału na kategorie). Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody: za miejsca I-III przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe, a drużyny z miejsc IV-VIII otrzymają medale.
W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn (32 zawodników). Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia, pod numerem telefonu 881-695-820 – decyduje kolejność zgłoszeń.
Ważne informacje dla uczestników:
Turniej organizowany jest przez Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS w Czarnożyłach oraz wójta gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze