Reklama

Tym razem walczyć będą drużyny

W Czarnożyłach wkrótce znów spotkają się pingpongiści. Rozegrany tu zostanie II Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Andrzeja Modrzejewskiego.

 

Turniej przeznaczony jest dla zawodników IV, V i VI ligi oraz dla amatorów.

Organizatorzy zapraszają do udziału dwuosobowe drużyny, których skład jest niezależny od wieku i płci startujących. Maksymalnie w zawodach może wystartować 16 drużyn. Swój udział powinny one zgłosić do 18 kwietnia (czwartek) pod numerem telefonu: 881 695 820. O dopuszczeniu do rywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

Pingpongistów obowiązuje wpisowe w kwocie 20 zł od osoby oraz zmiana obuwia.

Turniej odbywać będzie się systemem pucharowym. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla tych, które zajmą miejsca IV – VIII, medale.

Zawody rozegrane zostaną w niedzielę, 21 kwietnia, w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnożyłach. Początek o godz. 10. Odprawa techniczna połączona z losowaniem nastąpi kilka minut wcześniej.

Organizatorami imprezy są Gminne Zrzeszenie LZS w Czarnożyłach i gmina Czarnożyły. 

Reklama

Szczegółowe informacje o systemie rywalizacji znajdują się w regulaminie turnieju na stronie www.czarnozyly.pl

[News: 1235779]

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/04/2024 22:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości