W Czarnożyłach wkrótce znów spotkają się pingpongiści. Rozegrany tu zostanie II Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Andrzeja Modrzejewskiego.
Turniej przeznaczony jest dla zawodników IV, V i VI ligi oraz dla amatorów.
Organizatorzy zapraszają do udziału dwuosobowe drużyny, których skład jest niezależny od wieku i płci startujących. Maksymalnie w zawodach może wystartować 16 drużyn. Swój udział powinny one zgłosić do 18 kwietnia (czwartek) pod numerem telefonu: 881 695 820. O dopuszczeniu do rywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń.
Pingpongistów obowiązuje wpisowe w kwocie 20 zł od osoby oraz zmiana obuwia.
Turniej odbywać będzie się systemem pucharowym. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla tych, które zajmą miejsca IV – VIII, medale.
Zawody rozegrane zostaną w niedzielę, 21 kwietnia, w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnożyłach. Początek o godz. 10. Odprawa techniczna połączona z losowaniem nastąpi kilka minut wcześniej.
Organizatorami imprezy są Gminne Zrzeszenie LZS w Czarnożyłach i gmina Czarnożyły.
Szczegółowe informacje o systemie rywalizacji znajdują się w regulaminie turnieju na stronie www.czarnozyly.pl
[News: 1235779]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze