14-letni chłopiec na chwilę przypiął elektryczny rower do ogrodzenia. Z chwilowej okazji postanowił jednak skorzystać 58-latek, który pokonał zabezpieczenia i zabrał jednoślad. Długo jednak nie cieszył się z łupu.
W piątek, 28 lutego do policji w Kłomnicach wpłynęło zawiadomienie o kradzieży roweru. 14-latek przypiął rower elektryczny do jednego z ogrodzeń przy posesji. Nie powstrzymało to jednak 58-latka, który pokonał zabezpieczenia i ukradł pojazd o wartości 20 tys. zł. Sprawą zajęli się funkcjonariusze, którzy szybko wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec Rędzin.
- W poniedziałek, 3 marca policjanci podczas przeszukania pomieszczeń jego posesji znaleźli jednoślad, który został skradziony z ulicy Piaskowej w Rędzinach. Złodziej przyznał się do winy - mówi podkom. Barbara Poznańska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
Reklama
Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze