Reklama

Ukradł nastolatkowi elektryczny rower - wpadł, bo znali go policjanci

14-letni chłopiec na chwilę przypiął elektryczny rower do ogrodzenia. Z chwilowej okazji postanowił jednak skorzystać 58-latek, który pokonał zabezpieczenia i zabrał jednoślad. Długo jednak nie cieszył się z łupu. 

W piątek, 28 lutego do policji w Kłomnicach wpłynęło zawiadomienie o kradzieży roweru. 14-latek przypiął rower elektryczny do jednego z ogrodzeń przy posesji. Nie powstrzymało to jednak 58-latka, który pokonał zabezpieczenia i ukradł pojazd o wartości 20 tys. zł. Sprawą zajęli się funkcjonariusze, którzy szybko wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec Rędzin. 

- W poniedziałek, 3 marca policjanci podczas przeszukania pomieszczeń jego posesji znaleźli jednoślad, który został skradziony z ulicy Piaskowej w Rędzinach. Złodziej przyznał się do winy - mówi podkom. Barbara Poznańska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. 

Reklama

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości