Reklama

Ukradł portfel z kartą płatniczą z zaparkowanego auta - wpadł jeszcze tego samego dnia

50-latek ukradł portfel z zaparkowanego przy drodze samochodu, a następnie posługiwał się skradzioną kartą płatniczą przy robieniu zakupów. Policjanci szybko namierzyli złodzieja, a podczas przeszukania jego domu znaleźli u niego narkotyki. 

Cała sytuacja miała miejsce w piątek, 25 października. Mieszkaniec powiatu łaskiego poinformował, że ktoś ukradł mu portfel z dokumentami oraz kartę płatniczą z zaparkowanego przy drodze auta. Ponadto łupem złodzieja padła też kamera o wartości 400 zł. 

Policjanci ustalili, że sprawca przy użyciu skradzionej karty dokonał 15 płatności w różnych sklepach na łączną kwotę prawie 600 złotych. Przeanalizowano monitoring, przesłuchano świadków. To pomogło w ustaleniu złodzieja, którym okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu łaskiego. 

Reklama

- Mundurowi podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego znaleźli wszystkie skradzione przedmioty. Ponadto ujawnili i zabezpieczyli dwie dilerki z zawartością białej krystalicznej substancji, która po przebadaniu okazała się być amfetaminą - informuje mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Podejrzany usłyszał łącznie 17 zarzutów – zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających, a także 15 zarzutów kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Teraz 50-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości