Sprzed jednej z galerii handlowych ukradziono rower. Złodziej nie cieszył się długo ze swojego łupu - został zatrzymany przez policję już następnego dnia.
Wszystko działo się w poniedziałek, 24 marca ok. godz. 19. Do ostrzeszowskiej policji zgłosiła się mieszkanka tego miasta, która poinformowała, że ktoś ukradł jej rower marki Kettler, który pozostawiła w stojaku na terenie parkingu Galerii Borek w Ostrzeszowie. Jego wartość oszacowano na 1200 zł.
- Tego samego dnia w godzinach wieczornych pokrzywdzona na portalu Facebook zamieściła zdjęcie z udostępnionego jej monitoringu. Skradziony przedmiot był dość charakterystyczny, gdyż był koloru pomarańczowego z czarnym koszykiem umieszczonym na kierownicy - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Sprawca został ujęty dzień później, we wtorek, 25 marca ok. godz. 21:20 na terenie kręgielni Hula Kula w Galerii Borek. Informację o tym, że w tym miejscu może przebywać złodziej, przekazał pracownik ochrony. Okazało się, że sprawcą był 25-letni mężczyzna z Poznania, który przebywał tymczasowo na terenie Ostrzeszowa.
25-latek usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu od trzech miesięcy do nawet pięciu lat więzienia. Rower wrócił do właścicielki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze