Reklama

Ukradł rower z parkingu przed galerią - wpadł następnego dnia

Sprzed jednej z galerii handlowych ukradziono rower. Złodziej nie cieszył się długo ze swojego łupu - został zatrzymany przez policję już następnego dnia.

Wszystko działo się w poniedziałek, 24 marca ok. godz. 19. Do ostrzeszowskiej policji zgłosiła się mieszkanka tego miasta, która poinformowała, że ktoś ukradł jej rower marki Kettler, który pozostawiła w stojaku na terenie parkingu Galerii Borek w Ostrzeszowie. Jego wartość oszacowano na 1200 zł. 

- Tego samego dnia w godzinach wieczornych pokrzywdzona na portalu Facebook zamieściła zdjęcie z udostępnionego jej monitoringu. Skradziony przedmiot był dość charakterystyczny, gdyż był koloru pomarańczowego z czarnym koszykiem umieszczonym na kierownicy - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Sprawca został ujęty dzień później, we wtorek, 25 marca ok. godz. 21:20 na terenie kręgielni Hula Kula w Galerii Borek. Informację o tym, że w tym miejscu może przebywać złodziej, przekazał pracownik ochrony. Okazało się, że sprawcą był 25-letni mężczyzna z Poznania, który przebywał tymczasowo na terenie Ostrzeszowa. 

25-latek usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu od trzech miesięcy do nawet pięciu lat więzienia. Rower wrócił do właścicielki. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2025 23:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości