Reklama

Ukradł torbę z zakupami - 55-latek szybko wpadł w ręce policji

55-letni mieszkaniec Zelowa ukradł torbę z zakupami z roweru pozostawionego przed sklepem. Poszkodowana zgłosiła sprawę na policję, która szybko zatrzymała złodzieja. Na dodatek mężczyzna złamał sądowy zakaz... kierowania rowerem, za co grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 października w Zelowie. Na komisariat zgłosiła się 68-letnia kobieta, która poinformowała, że ktoś ukradł jej torbę z zakupami, którą zostawiła w koszyku na rowerze. Sama w tym czasie przebywała w sklepie. Straty oszacowała na 200 złotych.

- Policjanci z Zelowa błyskawicznie wytypowali złodzieja. O kradzież tą podejrzewali 55-latka, który znany jest miejscowej policji z wcześniejszego konfliktu z prawem. Mężczyzna ten był już wcześniej notowany między innymi za podobne kradzieże, również sklepowe - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Reklama

Mundurowi po kilkudziesięciu minutach odnaleźli sprawcę. Mężczyzna wracał ze swoim łupem na rowerze do domu. Odzyskane rzeczy wróciły do właścicielki. Mężczyzna trafił na komisariat, gdzie został przesłuchany. Ze względu na wartość skradzionych towarów, zdarzenie zakwalifikowano jako wykroczenie, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Na dodatek mieszkaniec Zelowa złamał... sądowy zakaz kierowania rowerem, za co grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości