Reklama

Ukradł z auta elektronarzędzia - długo nie cieszył się jednak z pozyskanych łupów

Mężczyzna włamał się do zaparkowanego auta i ukradł z niego elektronarzędzia. Złodziej wpadł w ręce policji kilka godzin po kradzieży. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

W sobotę, 8 lutego dyżurny policji w Kępnie otrzymał informację o kradzieży z włamaniem w Grębaninie (gmina Baranów). Nieznany sprawca miał wybić szyby w pojeździe dostawczym, który znajdował się na prywatnej posesji, a następnie zabrać ze środka elektronarzędzia o łącznej wartości ponad ośmiu tys. zł. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania złodzieja, który wpadł już po kilku godzinach. 

- Sprawcą był 35-letni mieszkaniec gminy Kępno, który został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia, które zostały zwrócone właścicielowi - mówi mł. asp. Filip Ślęk z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Reklama

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości