Reklama

Ukradli alkohol z Biedronki - trzy osoby aresztowane

Trzy osoby ukradły alkohol z jednego z marketów. Sklep oszacował straty na około trzy tysiące złotych. Złodzieje szybko zostali zatrzymani przez policję. 

Do kradzieży doszło w piątek, 23 sierpnia ok. godz. 9 na terenie Biedronki w Kraszewicach. Według zgłaszającej osoby, sprawcami była dwójka mężczyzn, którzy ukradli alkohol i odjechali seatem. Straty oszacowano na trzy tysiące złotych. Wskazany pojazd zauważono w okolicach tego samego marketu, ale już w Grabowie nad Prosną. Na miejscu szybko pojawili się policjanci. 

- Autem poruszało się troje mieszkańców powiatu kaliskiego w wieku 34, 33 i 47 lat, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży. Na dodatek 34-latek, który kierował pojazdem, znajdował się pod działaniem środków odurzających oraz posiadał przy sobie ok. trzy gramy marihuany - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Policja przeszukała auto, w którym znalazła część skradzionego towaru. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą prokuratorskie zarzuty. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości