Trzy osoby ukradły alkohol z jednego z marketów. Sklep oszacował straty na około trzy tysiące złotych. Złodzieje szybko zostali zatrzymani przez policję.
Do kradzieży doszło w piątek, 23 sierpnia ok. godz. 9 na terenie Biedronki w Kraszewicach. Według zgłaszającej osoby, sprawcami była dwójka mężczyzn, którzy ukradli alkohol i odjechali seatem. Straty oszacowano na trzy tysiące złotych. Wskazany pojazd zauważono w okolicach tego samego marketu, ale już w Grabowie nad Prosną. Na miejscu szybko pojawili się policjanci.
- Autem poruszało się troje mieszkańców powiatu kaliskiego w wieku 34, 33 i 47 lat, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży. Na dodatek 34-latek, który kierował pojazdem, znajdował się pod działaniem środków odurzających oraz posiadał przy sobie ok. trzy gramy marihuany - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Policja przeszukała auto, w którym znalazła część skradzionego towaru. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą prokuratorskie zarzuty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze