Reklama

Ukradli dwa rowery - odpowiedzą nie tylko za kradzież, ale i... jazdę po pijaku

Łupem dwóch złodziei padły rowery. Obydwaj szybko zostali zatrzymani przez policję, a oprócz kradzieży, usłyszeli też zarzut jazdy pod wpływem alkoholu.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę, 1 lutego o godz. 9. Dwóch mężczyzn z Oleśnicy - 28 i 34-latek - ukradli dwa rowery w Kobylej Górze (powiat ostrzeszowski). Straty oszacowano na 1,5 tys. zł. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia szybko podjęli działania i zatrzymali sprawców kradzieży. 

- Obydwaj jechali pojazdami pod wpływem alkoholu. 28-latek miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie, a 34-latek ponad dwa i pół promila - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Mężczyźni wkrótce odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości