Trzech mężczyzn pojechało na stację benzynową i wykorzystując nieuwagę pracownika, ukradło z kasy 2,5 tys. zł. Policjanci szybko jednak zatrzymali złodziei. Okazało się, że kierowca był pod wpływem amfetaminy.
Do zdarzenia doszło w piątek, 23 sierpnia po godz. 12 na stacji benzynowej w Baranowie w powiecie kępińskim. Policjanci zostali poinformowani, że trzech mężczyzn - wykorzystując nieuwagę pracownicy - ukradło z szuflady 2,5 tys. zł. Złodzieje odjechali oplem w nieznanym kierunku. Daleko jednak nie uciekli, bowiem funkcjonariusze zatrzymali ich na ul. Poznańskiej w Kępnie.
- Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Kępna w wieku 36, 49 i 55 lat. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Odzyskane pieniądze trafiły do właściciela - mówi sierż. szt. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Reklama
Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, za co staną przed sądem. Grozi im od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Dodatkowo kierowca pojazdu, którym się poruszali, był pod wpływem amfetaminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze