Reklama

Ukradli samochód z posesji - wpadli po kilku godzinach

Dwóch mężczyzn ukradło samochód z jednego z osiedli mieszkaniowych. Złodzieje zostali szybko ustaleni, a następnie zatrzymani po krótkim pościgu. Okazało się, że jeden z nich był poszukiwany listem gończym. 

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę, 11 stycznia w Ostrzeszowie. Na komendę policji zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że znany mu 37-latek wykorzystał nieuwagę domowników i ukradł mu w domu kluczyki do samochodu, telefon komórkowy oraz 3,5 tys. zł. Szybko ustalono, że wspomniany 37-latek z Ostrzeszowa działał w porozumieniu z 21-letnim mieszkańcem gminy Kobyla Góra. 

Policjanci szybko ustalili miejsce przebywania sprawców. Gdy mundurowi udali się pod wskazany adres, złodzieje na ich widok zaczęli uciekać. Po pieszym pościgu zostali zatrzymani na terenie jednego z kompleksów leśnych w gminie Kobyla Góra.

Reklama

- Jak się okazało, jeden ze sprawców był również poszukiwany na podstawie listu gończego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i dwóch miesięcy. Trafił już do aresztu śledczego - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Policjanci odnaleźli też ukradzionego volkswagena, który wrócił do właściciela. Obydwaj wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości