Reklama

Uszkodził witrynę sklepu i dwa zaparkowane pojazdy - na koniec znieważył policjantów

36-latek najpierw wybił szyby witryny sklepowej i uszkodził dwa zaparkowane pojazdy. Gdy na miejscu pojawili się policjanci i zabrali go na komendę, zaczął ich obrażać. 

Cała sytuacja wydarzyła się w sobotę, 7 czerwca po godz. 21 przy ul. Grunwaldzkiej w Ostrzeszowie. Policja otrzymała zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna najpierw uszkodził szybę w sklepie, a następnie dwa zaparkowane pojazdy i przęsło ogrodzenia. 

- 36-letni mieszkaniec Ostrzeszowa został zatrzymany i przewieziony na komendę. Tam, podczas podejmowanych wobec niego czynności, znieważył interweniujących funkcjonariuszy - relacjonuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za swoje zachowanie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości