36-latek najpierw wybił szyby witryny sklepowej i uszkodził dwa zaparkowane pojazdy. Gdy na miejscu pojawili się policjanci i zabrali go na komendę, zaczął ich obrażać.
Cała sytuacja wydarzyła się w sobotę, 7 czerwca po godz. 21 przy ul. Grunwaldzkiej w Ostrzeszowie. Policja otrzymała zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna najpierw uszkodził szybę w sklepie, a następnie dwa zaparkowane pojazdy i przęsło ogrodzenia.
- 36-letni mieszkaniec Ostrzeszowa został zatrzymany i przewieziony na komendę. Tam, podczas podejmowanych wobec niego czynności, znieważył interweniujących funkcjonariuszy - relacjonuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za swoje zachowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze