Reklama

W nocy uszkodził szybę sklepu - nie potrafił powiedzieć, dlaczego to zrobił

30-latek podczas nocnego spaceru po mieście uszkodził butelką szybę jednego ze sklepów. Szybko został zatrzymany, grozi mu nawet pięć lat więzienia. Straty oszacowano na ponad dziewięć tysięcy złotych. 

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada br. w Kępnie na ul. Warszawskiej. Nad ranem w okolicach sklepu pojawiła się grupa trzech mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich z nieustalonych przyczyn rzucił butelką w szybę witrynową sklepu. Policjanci szybko złapali sprawcę zniszczenia mienia. 

- Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysokiej jakości monitoring miejski, który dokładnie zarejestrował całe zdarzenie oraz sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Olszowy. Wartość strat oszacowano na 9,2 tys. zł - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Młody mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie. Mieszkaniec Olszowy usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości