Reklama

Walczyli o puchar wójta

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Czarnożyłach 4 grudnia odbył się po raz trzeci Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego.

W wydarzeniu wzięło udział 30 reprezentantów z różnych stron Polski, m.in. Widawy, Wojsławic, Głowna, Łęki Opatowskiej, Aleksandrowa Łódzkiego, Wieruszowa, Olszowej, Działoszyna, Olesna, Ożegowa, Pajęczna, Wielunia i oczywiście z terenu gminy Czarnożyły. Udział w rozgrywkach zadeklarowali zawodnicy ligowi, jak również amatorzy.
Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym. W fazie grupowej toczono pojedynki wyłącznie o rozstawienie w fazie pucharowej, rozgrywanej systemem do dwóch przegranych pojedynków (tzw. systemem rosyjskim).
Klasyfikację końcową wygrał Paweł Maniak z Aleksandrowa Łódzkiego, drugi był Sławomir Pychyński z Wielunia, a trzeci Łukasz Bednarek z Głowna. Tuż za podium znalazł się Damian Stępień, członek zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS w Czarnożyłach.
Trzech najlepszych zawodników fazy pucharowej otrzymało puchary ufundowane przez wójta gminy Czarnożyły, nagrody rzeczowe przygotowało Gminne Zrzeszenie LZS w Czarnożyłach. Uczestnikom sklasyfikowanym na IV-VIII miejscu wręczono pamiątkowe medale.


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości