Reklama

Wieluńscy „Sharksi” wracają do domu! Ważny mecz, tak jak informowaliśmy - w czwartek

Po dwóch miesiącach przerwy WKS Metapol Wieluń znów zagra przed własną publicznością. Przełożone spotkanie 16. kolejki odbędzie się w czwartek, 6 lutego, a rywalem będzie AS PROEM Tomaszów Mazowiecki.

To już pewne – wieluńscy koszykarze wracają na swój parkiet! Jak potwierdził Łódzki Związek Koszykówki, ligowe starcie WKS Metapol Wieluń z AS PROEM Tomaszów Mazowiecki, pierwotnie zaplanowane na 2 lutego, zostało przełożone na czwartek, 6 lutego. Pierwszy gwizdek w meczu o godzinie 18:00.

Podopieczni trenera Mateusza Łebka, dowodzeni na boisku przez kapitana Wojtka Kuśmirka spędzili ostatnie dwa miesiące na wyjazdach, dlatego starcie w hali w Wieluniu zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie. Fani z pewnością liczą na mocne otwarcie i powrót drużyny na zwycięską ścieżkę. A szansa na to spora. W meczu pierwszej rundy popularni „Sharksi" pokonali rywali w Tomaszowie Mazowieckim 57:40. W ligowej tabeli WKS Metapol Wieluń zajmuje 9.lokatę, zaś ich najbliższy rywal, ostatnie 11. miejsce.

Reklama

Zanim jednak dojdzie do ligowej rywalizacji, „Sharksi” sprawdzą swoją formę w sparingu z zespołem ze Zduńskiej Woli. Ten mecz odbędzie się w niedzielę, 2 lutego, o godzinie 14:30, zastępując pierwotnie planowany pojedynek ligowy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości