Po dwóch miesiącach przerwy WKS Metapol Wieluń znów zagra przed własną publicznością. Przełożone spotkanie 16. kolejki odbędzie się w czwartek, 6 lutego, a rywalem będzie AS PROEM Tomaszów Mazowiecki.
To już pewne – wieluńscy koszykarze wracają na swój parkiet! Jak potwierdził Łódzki Związek Koszykówki, ligowe starcie WKS Metapol Wieluń z AS PROEM Tomaszów Mazowiecki, pierwotnie zaplanowane na 2 lutego, zostało przełożone na czwartek, 6 lutego. Pierwszy gwizdek w meczu o godzinie 18:00.
Podopieczni trenera Mateusza Łebka, dowodzeni na boisku przez kapitana Wojtka Kuśmirka spędzili ostatnie dwa miesiące na wyjazdach, dlatego starcie w hali w Wieluniu zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie. Fani z pewnością liczą na mocne otwarcie i powrót drużyny na zwycięską ścieżkę. A szansa na to spora. W meczu pierwszej rundy popularni „Sharksi" pokonali rywali w Tomaszowie Mazowieckim 57:40. W ligowej tabeli WKS Metapol Wieluń zajmuje 9.lokatę, zaś ich najbliższy rywal, ostatnie 11. miejsce.
Zanim jednak dojdzie do ligowej rywalizacji, „Sharksi” sprawdzą swoją formę w sparingu z zespołem ze Zduńskiej Woli. Ten mecz odbędzie się w niedzielę, 2 lutego, o godzinie 14:30, zastępując pierwotnie planowany pojedynek ligowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze