Policjanci ze Zduńskiej Woli zatrzymali w listopadzie pięć osób, podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Wszyscy otrzymali dozory policyjne, grozi im nawet do trzech lat więzienia.
Funkcjonariusze kilka tygodni temu otrzymali informację, że na terenie jednego z mieszkań w Zduńskiej Woli mogą znajdować się narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Podczas przeszukania pokoju 33-latka, zabezpieczono ponad 48 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Inne osoby wpadają z narkotykami podczas kontroli drogowych. 9 listopada policjanci podczas patrolu miasta zatrzymali do kontroli seata. Kierowca dziwnie się zachowywał, dlatego funkcjonariusze przeprowadzili badanie na obecność narkotyków. Okazało się, że wynik potwierdził zażycie marihuany. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a wkrótce prawdopodobnie usłyszy też zarzuty za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo w jego mieszkaniu zabezpieczono ponad 25 gramów marihuany.
- Łącznie, w listopadzie, zduńskowolscy policjanci zatrzymali za posiadanie narkotyków 5 osób i zabezpieczyli narkotyki: ponad 70 gramów marihuany oraz 2,5 grama innych substancji psychotropowych - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.
Prokuratur wobec każdej z osób zastosował dozór policyjny. O ich karze zdecyduje sąd. Grozi im nawet do trzech lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze