Reklama

Wszczynał awantury, wyzywał żonę oraz dzieci - 38-latek od kilku miesięcy znęcał się nad rodziną

38-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów od blisko roku znęcał się nad swoją żoną oraz dwójką dzieci. Wszczynał awantury, wyzywał członków rodziny oraz niszczył przedmioty w domu. Agresor w końcu został zatrzymany przez policję, a sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu. 

Mężczyzna został zatrzymany we wtorek, 15 października przed godziną 21. Okazało się, że 38-latek od grudnia 2023 roku znęcał się nad swoją żoną oraz dwójką dzieci. Wszczynał domowe awantury, podczas których używał wobec ofiar słów wulgarnych, poniżał je i ośmieszał oraz niszczył przedmioty w domu.

- Sprawca przemocy domowej był pijany - miał ponad 2,5 promila. Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia członków rodziny, dlatego policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora, a od pokrzywdzonej przyjęto zawiadomienie o przestępstwie oraz wdrożono procedurę Niebieskiej Karty - relacjonuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie postanowił zastosować wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Agresor wkrótce usłyszy zarzuty, a potem stanie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości