W jednym z domów w Donaborowie w gminie Baranów wybuchła butla z gazem. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło w piątek, 27 października po godz. 16. W jednym z domów jednorodzinnych w Donaborowie wybuchła butla z gazem. W pomieszczeniu natychmiast pojawił się ogień. Dwie osoby zostały ranne.
Strażacy po przyjeździe na miejsce przystąpili do działań gaśniczych. Odłączono zasilanie, z domu wyniesiono też trzy inny butle z gazem. W akcji uczestniczyły cztery jednostki straży.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze