Reklama

Wybuch butli z gazem - dwie osoby ranne!

W jednym z domów w Donaborowie w gminie Baranów wybuchła butla z gazem. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 października po godz. 16. W jednym z domów jednorodzinnych w Donaborowie wybuchła butla z gazem. W pomieszczeniu natychmiast pojawił się ogień. Dwie osoby zostały ranne. 

Strażacy po przyjeździe na miejsce przystąpili do działań gaśniczych. Odłączono zasilanie, z domu wyniesiono też trzy inny butle z gazem. W akcji uczestniczyły cztery jednostki straży. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości