Bryg. Jarosław Wasylik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu wystąpi w specjalnym odcinku teleturnieju "Jaka to melodia?". Specjalnym , bowiem do rywalizacji przystąpi też dwójka innych strażaków, a zdobyte przez nich środki zostaną przekazane na cele charytatywne. Kiedy emisja?
Oprócz naszego przedstawiciela, o główną nagrodę powalczą też mł. kpt. Anita Kaczyńska-Kobierzycka z Komendy Powiatowej PSP powiatu łódzkiego-wschodniego z/s w Koluszkach oraz st. str. Jakub Imielski z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie. Choć każdy będzie walczył o zwycięstwo, to najważniejsza jest idea, jaka przyświeca temu odcinkowi. Cały dochód, zdobyty przez strażaków zostanie przekazany na wsparcie Fundacji "Dorastaj z Nami".
Emisja odcinka w niedzielę, 10 grudnia o godz. 18:40 na antenie TVP 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze