Reklama

Wyjątkowy odcinek "Jaka to melodia" - wystąpi w nim strażak z Wielunia!

Bryg. Jarosław Wasylik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu wystąpi w specjalnym odcinku teleturnieju "Jaka to melodia?". Specjalnym , bowiem do rywalizacji przystąpi też dwójka innych strażaków, a zdobyte przez nich środki zostaną przekazane na cele charytatywne. Kiedy emisja? 

Oprócz naszego przedstawiciela, o główną nagrodę powalczą też mł. kpt. Anita Kaczyńska-Kobierzycka z Komendy Powiatowej PSP powiatu łódzkiego-wschodniego z/s w Koluszkach oraz st. str. Jakub Imielski z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie. Choć każdy będzie walczył o zwycięstwo, to najważniejsza jest idea, jaka przyświeca temu odcinkowi. Cały dochód, zdobyty przez strażaków zostanie przekazany na wsparcie Fundacji "Dorastaj z Nami".

Emisja odcinka w niedzielę, 10 grudnia o godz. 18:40 na antenie TVP 1. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości