Reklama

Wypadek motocyklisty - w Dylowie Rządowym jednoślad wjechał w inny pojazd

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie badają okoliczności wypadku do jakiego doszło dziś, 4 sierpnia, w Dylowie Rządowym. Motocyklista uderzył w tył pojazdu, który stał przed nim.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że do zdarzenia doszło, kiedy na możliwość skrętu w lewo oczekiwał pojazd, a za nim zatrzymał się kolejny. Właśnie w ten ostatni wóz uderzył jednoślad.

- W tej chwili nie udzielamy żadnym szczegółowych informacji odnośnie zdarzenie – podaje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie.

- Motocyklista, który brał udział w zdarzeniu został przetransportowany do szpitala - dodaje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości