68-letnia kobieta została potrącona przez samochód na ul. Wojska Polskiego w Ostrzeszowie. Mieszkanka gminy przechodziła przez przejście dla pieszych.
Do wypadku doszło w sobotę, 15 czerwca o godz. 20:40 na drodze krajowej nr 11, na przejściu dla pieszych przy alei Wojska Polskiego. Jak ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, który jechał mercedesem w kierunku miejscowości Antonin, nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił przechodząca na pasach kobietę.
- 68-latka z urazem głowy została przewieziona do szpitala - informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w obrębie przejść dla pieszych i skrzyżowań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990