Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia i Piastowskiej w Radomsku. Sprawca wypadku był pijany.
Do zdarzenia doszło w środę, 6 marca ok. godz. 18:30. Kierowca citroena nie zachował ostrożności i uderzył w znajdujący się przed nim samochód marki Peugeot.
- Samochodem osobowym, oprócz 53-letniego kierowcy, jechało dwóch pasażerów. Cała trójka została przewieziona do szpitala - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Kierowca Citroena został przebadany na zawartość alkoholu. Okazało się, że 36-latek ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze