Reklama

Wypadek pod Praszką - dwie osoby w szpitalu

Dwa samochody zderzyły się w piątek w Ganie w gminie Praszka. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11. Zderzyły się tam dwa pojazdy: opel i mercedes. Dwie osoby odniosły obrażenia, jedna została przetransportowana helikopterem do szpitala. 

Policjanci ustalają przyczyny wypadku. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości