Reklama

Wypadek w Mikorzynie - motocyklista zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 9 sierpnia w Mikorzynie w powiecie kępińskim. Motocykl zderzył się tam z samochodem. Kierowca pierwszego z pojazdów zmarł na miejscu. 

Wszystko działo się około godziny 15. W wypadku brały udział dwa pojazdy: motocykl, którym jechał 36-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego oraz ford, którym kierował 57-latek z Ostrzeszowa. 

- Policjanci wstępnie ustalili, że podczas wykonywania manewru skrętu przez kierowcę forda doszło do zderzenia z motocyklem. Niestety, kierowca drugiego z pojazdów zmarł na miejscu. Kierowca forda był trzeźwy - mówi mł. asp. Filip Ślęk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Na ten moment nie wiadomo, który z kierowców popełnił błąd. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości