Reklama

Wypadek z udziałem dwóch aut - jedna osoba w szpitalu

Dwa auta zderzyły się w niedzielny poranek niedaleko Ostrzeszowa. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Do wypadku doszło tuż przed godziną 5 na drodze wojewódzkiej nr 450 w Siekierzynie niedaleko Ostrzeszowa. Zderzył się tam dwa pojazdy. Jedna osoba została ranna, przewieziono ją do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Funkcjonariusze apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę, zwłaszcza w godzinach nocnych. Choć ruch na drodze jest mniejszy to i tak nie można dopuszczać się niebezpiecznych zachowań, takich jak przekroczenie prędkości czy niestosowanie się do znaków na drodze. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości