Reklama

Wypadek z udziałem dwóch motocyklistów - jeden z nich trafił do szpitala

Do nietypowego wypadku doszło w Kuźnicy Myślniewskiej. Zderzyli się tam dwaj motocykliści, jeden z nich trafił do szpitala. 

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 27 kwietnia o godz. 15:25. Jak ustalili policjanci, 22-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego motocykla kawasaki, którym kierował 26-letni Ukrainiec, uderzył w niego i przewrócił się. 

- Sprawca na swoim motocyklu przewoził pasażerkę, 18-letnią mieszkankę powiatu kępińskiego. Na skutek upadku, 22-latek ze złamaną nogą trafił do szpitala - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Pozostali uczestnicy nie doznali żadnych obrażeń.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości