Reklama

XXII Indywidualny Turniej o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce już 18 stycznia

STY18

Hala sportowa Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach. godz: 10:00

Rywalizacja przy stole do ping ponga i tradycja, która od lat przyciąga zawodników w każdym wieku. W niedzielę, 18 stycznia, w Sulmierzycach już po raz XXII rozegrany zostanie Indywidualny Turniej o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce.

W nadchodzącą niedzielę, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach będzie rządził tenis stołowy. Wszystko za sprawą XXII edycji Indywidualnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce, który od lat wpisuje się w kalendarz lokalnych wydarzeń sportowych.

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno dzieci oraz młodzież, jak i dorosłych miłośników ping ponga. Rywalizacja prowadzona będzie w kilku kategoriach wiekowych: dziewczęta i chłopcy klas I–IV, dziewczęta i chłopcy klas V–VIII oraz kategoria open kobiet i mężczyzn. To sprawia, że turniej ma charakter prawdziwie międzypokoleniowy i otwarty jest dla wszystkich mieszkańców gminy.

Reklama

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, natomiast zapisy prowadzone są do 16 stycznia w Urzędzie Gminy Sulmierzyce (pokój nr 31). Istnieje również możliwość zgłoszenia się w dniu turnieju w godzinach 9:00–9:30 bezpośrednio u organizatora. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na oficjalnej stronie internetowej gminy.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości