23-latek zabrał auto swojego znajomego, a następnie wjechał nim w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Cała sytuacja wydarzyła się w piątek, 17 maja o godz. 22:20 w Mikstacie. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jego znajomy zabrał należący do niego samochód, którym wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na ul. Grabowskiej.
- 23-letni mieszkaniec Grabowa nad Prosną był pijany - wydmuchał ponad dwa promile alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za swoje zachowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze