Reklama

Zabrał auto swojego znajomego i wjechał nim w ogrodzenie - 23-latek był pijany

23-latek zabrał auto swojego znajomego, a następnie wjechał nim w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Cała sytuacja wydarzyła się w piątek, 17 maja o godz. 22:20 w Mikstacie. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jego znajomy zabrał należący do niego samochód, którym wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na ul. Grabowskiej. 

- 23-letni mieszkaniec Grabowa nad Prosną był pijany - wydmuchał ponad dwa promile alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za swoje zachowanie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości