Policja poszukuje zaginionego Mariusza Kozioła. Mężczyzna po raz ostatni był widziany we wtorek, 19 sierpnia. Od tego czasu nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Poszukiwany Mariusz Kozioł ma 40 lat, mieszka w gminie Łask. Ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie włosy koloru blond, piwne oczy, a także niepełne uzębienie. Znakiem szczególnym jest tatuaż na prawej łydce.
- W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne krótkie spodenki, czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne obuwie sportowe. Po raz ostatni widziany był we wtorek, 19 sierpnia około godziny 17:15 w miejscowości Okup Mały. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną - mówi mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku.
Reklama
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 47 845 42 11. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze