Policjanci poszukują Piotra Baranowicza. Mężczyzna na początku marca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Piotra Baranowicz ma 43 lata, jest mieszkańcem Łasku. 5 marca br. mężczyzna wyszedł z domu, nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną.
- Z aktualnych ustaleń policjantów wynika, że 12 marca 2026 roku był widziany w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz, województwo wielkopolskie, w rejonie jeziora Powidzkiego - mówi mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku.
Mężczyzna ma 176 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma brązowe oczy i czarne włosy, ma widoczne duże zakola. W chwili zaginięcia był ubrany w bluzę koloru ciemnobrązowego, posiadał przy sobie ciemny plecak.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Piotra Baranowicza, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 47 845 42 11 lub pod numerem alarmowym 112.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze