Chwile grozy przeżył mężczyzna, który pracował na kombajnie w miejscowości Chajew (gmina Brąszewice). Pojazd nagle się zapalił.
Do zdarzenia doszło w piątek, 4 sierpnia po godz. 18. W akcji gaśniczej wzięło udział sześć jednostek straży (dwie OSP KSRG Brąszewice i po jednej JRG Sieradz, OSP KSRG Godynice, OSP Bukowiec oraz OSP Chajew).
Nikomu na szczęście nic się nie stało, trwa ustalanie przyczyn wybuchu pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze