Reklama

Zapowiadają się czadowe DNI ZŁOCZEWA - Aż trzy dni zabawy. Zobacz jak było rok temu

LIP07

Złoczew godz: 17:00

Dni Złoczewa w tym roku mają dostarczyć jeszcze więcej wrażeń niż te ubiegłoroczne. A trzeba pamiętać, że w ubiegłym roku w trakcie imprezy także niczego nie brakowało. Władze miasteczka pękały z dumy, a rekordowa publiczność i dobre opnie uczestników zabawy zmobilizowały do kontynuowania ponad 30-letniej tradycji imprezy.

W 2022 roku na scenie dni miasta w Złoczewie wystąpili m.in: Disco Boys, Pogwizdani, Baranowsky, Smolasty i Golec UOrkiestra. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci - było wesołe miasteczko i stosika ze smakołykami i zabawkami.

Co ciekawe za taki zestaw gwiazd i atrakcji złoczewskie zapłacił z budżetu gminy ok. 120 tys. zł.

A jak będzie w tym roku? Kto wystąpi na scenie w trakcie Dni Złoczewa? Już pędzimy z informacjami...
Impreza będzie trwała trzy dni. Rozpoczęcie dni miasta zaplanowano na piątek, 7 lipca. Wtedy to rozegrany zostanie mecz mecz Reprezentacji Artystów Polskich z Reprezentacją Burmistrzów i Prezydentów.

Reklama

Już pierwszego dnia święta miasta, będzie także wiele atrakcji dla dzieci, m.in. wielkie bańki mydlane i jenga XXL.

W sobotę na złoczewskiej estradzie wystąpią Dawid Kwiatkowski, Łzy i Łobuzy. Poprzedzą je występy artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie.

W niedzielę dla publiczności wystąpią zespoły: Trzech Króli, TkM i Chivas. Przedtem jednak na scenie pojawi się grupa CoVery Blues Band.

- Większość wykonawców zostało wybranych przez mieszkańców Złoczewa w ankiecie - podkreśla burmistrz Dominik Drzazga.

Reklama

- Niedziela będzie skierowana do młodszej części fanów. Zadebiutują u nas youtuberzy, którzy maja miliony wyświetleń na swoich portalach społecznościowych. Będzie rap, disco polo, ale również pop-rock - wymienia szef złoczewskiego ratusza.

- Chcemy przyciągnąć młodych ludzi do Złoczewa, pokazać całemu regionowi, że również młodzi potrafią świetnie się bawić - podsumowuje.

W galerii zdjęcie z Dni Złoczewa 2022, a pod tekstem materiały, w których pisaliśmy o imprezie.

Jak Wam się podoba zestaw gwiazd na DNI ZŁOCZEWA?

W sobotę na złoczewskiej estradzie wystąpią Dawid Kwiatkowski, Łzy i Łobuzy. Poprzedzą je występy artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie. W niedzielę dla publiczności wystąpią zespoły: Trzech Króli, TkM i Chivas. Przedtem jednak na scenie pojawi się grupa CoVery Blues Band.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości