Dni Złoczewa w tym roku mają dostarczyć jeszcze więcej wrażeń niż te ubiegłoroczne. A trzeba pamiętać, że w ubiegłym roku w trakcie imprezy także niczego nie brakowało. Władze miasteczka pękały z dumy, a rekordowa publiczność i dobre opnie uczestników zabawy zmobilizowały do kontynuowania ponad 30-letniej tradycji imprezy.
W 2022 roku na scenie dni miasta w Złoczewie wystąpili m.in: Disco Boys, Pogwizdani, Baranowsky, Smolasty i Golec UOrkiestra. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci - było wesołe miasteczko i stosika ze smakołykami i zabawkami.
Co ciekawe za taki zestaw gwiazd i atrakcji złoczewskie zapłacił z budżetu gminy ok. 120 tys. zł.
A jak będzie w tym roku? Kto wystąpi na scenie w trakcie Dni Złoczewa? Już pędzimy z informacjami...
Impreza będzie trwała trzy dni. Rozpoczęcie dni miasta zaplanowano na piątek, 7 lipca. Wtedy to rozegrany zostanie mecz mecz Reprezentacji Artystów Polskich z Reprezentacją Burmistrzów i Prezydentów.
Już pierwszego dnia święta miasta, będzie także wiele atrakcji dla dzieci, m.in. wielkie bańki mydlane i jenga XXL.
W sobotę na złoczewskiej estradzie wystąpią Dawid Kwiatkowski, Łzy i Łobuzy. Poprzedzą je występy artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie.
W niedzielę dla publiczności wystąpią zespoły: Trzech Króli, TkM i Chivas. Przedtem jednak na scenie pojawi się grupa CoVery Blues Band.
- Większość wykonawców zostało wybranych przez mieszkańców Złoczewa w ankiecie - podkreśla burmistrz Dominik Drzazga.
Reklama- Niedziela będzie skierowana do młodszej części fanów. Zadebiutują u nas youtuberzy, którzy maja miliony wyświetleń na swoich portalach społecznościowych. Będzie rap, disco polo, ale również pop-rock - wymienia szef złoczewskiego ratusza.
- Chcemy przyciągnąć młodych ludzi do Złoczewa, pokazać całemu regionowi, że również młodzi potrafią świetnie się bawić - podsumowuje.
W galerii zdjęcie z Dni Złoczewa 2022, a pod tekstem materiały, w których pisaliśmy o imprezie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze