Reklama

Zapraszają na koncert kolęd do wieluńskiej kolegiaty

STY05

Kościół NNMP w Wieluniu (kolegiata) godz: 19:00

W piątek, 5 stycznia, w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieluniu odbędzie się koncert kolęd.

Młodzież z wieluńskiej Kolegiaty zaprezentuje się  o 19:00, po wieczornej mszy. Obecni będą mieli okazję usłyszeć tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach oraz  bardziej nowoczesne utwory o narodzeniu Jezusa.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości