W piątek, 5 stycznia, w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieluniu odbędzie się koncert kolęd.
Młodzież z wieluńskiej Kolegiaty zaprezentuje się o 19:00, po wieczornej mszy. Obecni będą mieli okazję usłyszeć tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach oraz bardziej nowoczesne utwory o narodzeniu Jezusa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze