Wyglądało bardzo groźnie, na szczęście obyło się bez poważnych konsekwencji. Kierowca osobówki zasnął za kierownicą i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, która następnie zatrzymała się na ogrodzeniu jednej z posesji.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu na drodze wojewódzkiej nr 785 w miejscowości Silniczka w powiecie radomszczańskim. Około godziny 5, 43-letni kierowca mercedesa zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym.
- 28-letni kierujący scanią, w wyniku zderzenia stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mimo olbrzymich zniszczeń w pojazdach, żaden z uczestników nie odniósł obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Reklama
Mężczyźni byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji funkcjonariusze nałożyli mandat karny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze