Zawodnicy MLKS - u Wieluń startowali w XXXVII ogólnopolskim wyścigu kolarskim " O Puchar Gminy Wójta Chrząstowice. Wyścig był jednocześnie pierwszą serią Pucharu Polski.
W niedzielę, 28 kwietnia, zawodnicy i zawodniczki MLKS - u Wieluń, podopieczni trenera Michała Kusia stanęli na starcie XXXVII Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego " O Puchar Gminy Wójta Chrząstowice ". Jednocześnie wyścig ten był inauguracją szosowego Pucharu Polski. Drugie miejsce wśród dziewcząt zajęła Julia Pietrzak, która wystartowała w 120 - osobowym peletonie złożonym z juniorów młodszych i juniorek. Z kolei w wyścigu najmłodszych kategorii, świetną 6 lokatę zajęła Zofia Glinka jako juniorka młodsza. W tej grupie kolarzy i kolarek na linii startu stanęło 106 zawodników z trzech kategorii wiekowych, wspomnianej już juniorki młodszej, a także młodzików oraz młodziczek. W tym samym wyścigu, dobrą 15 lokatę wywalczył Szymon Bator w kategorii młodzika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze