Reklama

Zderzenie dwóch aut na trasie S8 - kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, 5 kwietnia na trasie S8. Zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy citroen oraz autobus. 

Wszystko działo się przed godz. 13 na pasie w kierunku Warszawy, niedaleko Sieradza. Jak ustalili policjanci, w zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: citroen, którym jechała 29-letnia mieszkanka Zduńskiej Woli oraz autobus, za kierownicą którego siedział 52-letni mężczyzna z województwa lubuskiego.

- Kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa citroenowi. 29-latka chciała uniknąć zdarzenia, dlatego zjechała na pobocze i uderzyła w bariery energochłonne - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości