Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, 5 kwietnia na trasie S8. Zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy citroen oraz autobus.
Wszystko działo się przed godz. 13 na pasie w kierunku Warszawy, niedaleko Sieradza. Jak ustalili policjanci, w zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: citroen, którym jechała 29-letnia mieszkanka Zduńskiej Woli oraz autobus, za kierownicą którego siedział 52-letni mężczyzna z województwa lubuskiego.
- Kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa citroenowi. 29-latka chciała uniknąć zdarzenia, dlatego zjechała na pobocze i uderzyła w bariery energochłonne - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Reklama
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze