Reklama

Zderzenie dwóch aut w Lututowie - 37-latka wymusiła pierwszeństwo

Niebezpieczne zdarzenie w Lututowie. Na jednym ze skrzyżowań zderzyły się dwa pojazdy. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 maja po godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Klonowskiej z drogą wojewódzką nr 482 w Lututowie. Jak ustalili policjanci, 37-letnia kobieta z powiatu wrzesińskiego, która jechała Toyotą Yaris, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Audi A4, za kierownicą którego siedział 18-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. W Toyocie, oprócz kierującej, była również dwójka dzieci w wieku 11 i 9 lat. 

- Uczestnicy zdarzenia doznali jedynie niegroźnych potłuczeń i nie wymagali hospitalizacji - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Reklama

Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości