Skodą kierowała kobieta w wieku 49-lat, mieszkanka Sulmierzyc. Za kierownicą autobusu siedział 66-letni mieszkaniec gminy Kobiele Wielkie...
W piątek, 28 lipca, o godz. 15:55 w Pajęcznie na ul. Cmentarnej (droga powiatowa) doszło do kolizji. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że:
- Kierująca samochodem osobowym marki skoda fabia, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją autobusu marki MAN, w wyniku czego doszło do najechania na tył autobusu i zderzenia się pojazdów – mówi dla „Kulis …” mł.asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Skodą kierowała kobieta w wieku 49-lat, mieszkanka Sulmierzyc. Za kierownicą autobusu siedział 66-letni mieszkaniec gminy Kobiele Wielkie.
- Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje przedstawicielka policji i dodaje, że sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak już piszecie o mnie to mam 46 lat a nie 49 Tak jak piszecie kłamstwa dla sensacji
Jak już piszecie o mnie to mam 46 lat a nie 49 Tak jak piszecie kłamstwa dla sensacji