Reklama

Zderzenie osobówki i autobusu - kierująca nie zachowała odpowiedniej odległości

Skodą kierowała kobieta w wieku 49-lat, mieszkanka Sulmierzyc. Za kierownicą autobusu siedział 66-letni mieszkaniec gminy Kobiele Wielkie...

W piątek, 28 lipca, o godz. 15:55 w Pajęcznie na ul. Cmentarnej (droga powiatowa) doszło do kolizji. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że:

- Kierująca samochodem osobowym marki skoda fabia, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją autobusu marki MAN, w wyniku czego doszło do najechania na tył autobusu i zderzenia się pojazdów – mówi dla „Kulis …” mł.asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Skodą kierowała kobieta w wieku 49-lat, mieszkanka Sulmierzyc. Za kierownicą autobusu siedział 66-letni mieszkaniec gminy Kobiele Wielkie.

Reklama

- Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje przedstawicielka policji i dodaje, że sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Skoda - niezalogowany 2023-08-08 16:20:45

    Jak już piszecie o mnie to mam 46 lat a nie 49 Tak jak piszecie kłamstwa dla sensacji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości