Reklama

Zderzenie seata oraz bmw - 20-latek wymusił pierwszeństwo

20-latek nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw. Do zdarzenia doszło w miejscowości Siekierzyn.

W środę, 12 marca o godz. 7:50 policjanci zostali skierowani do miejscowości Siekierzyn w gminie Ostrzeszów, gdzie zderzyły się dwa pojazdy: seat oraz bmw. 

- 20-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który kierował seatem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu bmw, którym poruszał się 40-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Nikomu na szczęście nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi. 20-latek został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości