20-latek nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw. Do zdarzenia doszło w miejscowości Siekierzyn.
W środę, 12 marca o godz. 7:50 policjanci zostali skierowani do miejscowości Siekierzyn w gminie Ostrzeszów, gdzie zderzyły się dwa pojazdy: seat oraz bmw.
- 20-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który kierował seatem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu bmw, którym poruszał się 40-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Nikomu na szczęście nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi. 20-latek został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze