Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech aut w okolicach Ostrzeszowa. Do wypadku doszło na drodze ekspresowej S8.
Wszystko działo się w sobotę, 11 listopada po godz. 17 w miejscowości Bałdowice. Zderzyły się tam trzy auta. Jak ustalili funkcjonariusze, 49-letni kierowca audi nie zachował ostrożności i uderzył w tył volkswagena, który następnie uszkodził poprzedzającą go mazdę. W volkswagenie i maździe jechały w sumie cztery osoby - dwie trafiły do szpitala.
- Kierowca audi, 49-letni mieszkaniec Sycowa był w stanie nietrzeźwości, miał 0,61 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze