Reklama

Zderzenie trzech aut na ekspresówce - sprawca był pijany

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech aut w okolicach Ostrzeszowa. Do wypadku doszło na drodze ekspresowej S8. 

Wszystko działo się w sobotę, 11 listopada po godz. 17 w miejscowości Bałdowice. Zderzyły się tam trzy auta. Jak ustalili funkcjonariusze, 49-letni kierowca audi nie zachował ostrożności i uderzył w tył volkswagena, który następnie uszkodził poprzedzającą go mazdę. W volkswagenie i maździe jechały w sumie cztery osoby - dwie trafiły do szpitala.

- Kierowca audi, 49-letni mieszkaniec Sycowa był w stanie nietrzeźwości, miał 0,61 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości