Reklama

Zderzenie trzech aut - jedna osoba trafiła do szpitala

Niebezpieczny wypadek w Doruchowie. Po zderzeniu trzech aut, jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 24 października przed godz. 8. Jak wstępnie ustalili policjanci, 63-letni kierowca skody - mieszkaniec Opatówka - najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat, którym kierował 61-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

- W wyniku uderzenia fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym mercedesem, kierowanym przez 40-letniego mieszkańca gminy Grabów nad Prosną - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Kierowca fiata z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi ostrzeszowska policja. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DOMINIK - niezalogowany 2025-11-01 08:40:03

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości