Reklama

ŻEGNAJĄ KOLEGĘ STRAŻAKA. DRUH JURCZYK SŁUŻYŁ W OSP OD 40 LAT

14/05/2023 16:39
Strażacy z OSP zegnają kolegę, druha Antoniego Jurczyka. Zmarł 12 maja, przeżywszy w 71 lat.

Jurczyk był wieloletnim zastępcą naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieluniu. W szeregach wieluńskiej OSP służył niemal 40 lat.

Człowiek o wielkim sercu. Został oznaczony brązowym i srebrnym medalem za zasługi. Był także honorowym dawcą krwi.

"Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje" - piszą druhowie z OSP w Wieluniu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości