Strażacy z OSP zegnają kolegę, druha Antoniego Jurczyka. Zmarł 12 maja, przeżywszy w 71 lat. Jurczyk był wieloletnim zastępcą naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieluniu. W szeregach wieluńskiej OSP służył niemal 40 lat. Człowiek o wielkim sercu. Został oznaczony brązowym i srebrnym medalem za zasługi. Był także honorowym dawcą krwi. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje - piszą druhowie z OSP w Wieluniu.
Komentarze