Reklama

Zjechał z drogi i uderzył w słup - policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Kierowca Citroena zjechał z drogi i uderzył w słup teleinformatyczny. Policjanci ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.

Wszystko działo się w poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 13:10 na ul. Osiny w Szadku. 29-letni kierowca Citroena Jumpera z nieustalonych przyczyn zjechał autem na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył w słup teleinformatyczny. 

- Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. 

Na miejscu pracowali policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Obecnie wyjaśniane są przyczyny tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości