Kierowca Citroena zjechał z drogi i uderzył w słup teleinformatyczny. Policjanci ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.
Wszystko działo się w poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 13:10 na ul. Osiny w Szadku. 29-letni kierowca Citroena Jumpera z nieustalonych przyczyn zjechał autem na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył w słup teleinformatyczny.
- Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.
Na miejscu pracowali policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Obecnie wyjaśniane są przyczyny tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze