Reklama

Zjechała z drogi i uderzyła w wagę do ciężarówek - 20-latka trafiła do szpitala

20-latka zjechała swoim peugeotem na pobocze i uderzyła w stojącą na poboczu wagę do pojazdów ciężarowych. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

Wszystko działo się w poniedziałek, 24 marca o godz. 4:30 na drodze w miejscowości Zalesie (gmina Doruchów). Jak ustalili funkcjonariusze, 20-letnia mieszkanka Ostrzeszowa, która jechała peugeotem, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i uderzyła w stojącą na poboczu wagę do pojazdów ciężarowych. 

- Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do kaliskiego szpitala. Na miejscu wykonano czynności z udziałem technika kryminalistyki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Jak wstępnie ustalili policjanci, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2025 23:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości