20-latka zjechała swoim peugeotem na pobocze i uderzyła w stojącą na poboczu wagę do pojazdów ciężarowych. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.
Wszystko działo się w poniedziałek, 24 marca o godz. 4:30 na drodze w miejscowości Zalesie (gmina Doruchów). Jak ustalili funkcjonariusze, 20-letnia mieszkanka Ostrzeszowa, która jechała peugeotem, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i uderzyła w stojącą na poboczu wagę do pojazdów ciężarowych.
- Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do kaliskiego szpitala. Na miejscu wykonano czynności z udziałem technika kryminalistyki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Jak wstępnie ustalili policjanci, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze