Mażoretki VIVA po raz kolejny reprezentowały gminę Strzelce Wielkie na arenie krajowej z dużym powodzeniem zdobywając aż cztery złote medale, co jest oczywiście powodem do radości zarówno dla uczestniczek konkursu, kibicujących im rodziców jak również dla władz gminy.
Po dłuższej przerwie w zawodach, spowodowanej pandemią koronawirusa, mażoretki VIVA ze Strzelec Wielkich, 15 maja, wzięły udział w konkursie "Kurpie Dance CUP" w Ostrołęce. Pomimo, że treningi odbywały się nieregularnie, często prowadzone zdalnie, udało się przygotować aż 12 choreografii. Dziewczęta rozpoczęły ten sezon rywalizacji
w zawodach mocnym akcentem, udowadniając wysoki poziom w dziedzinie sztuki tańca mażoretkowego.
Antoni Zych
[email protected]
Trofea, zdobyte przez mażoretki ze Strzelec Wielkich:
1 miejsce Formacja Baton Juniorki
1 miejsce Formacja Mix Seniorki
1 miejsce Solo Baton Juniorki Oliwia Jaworska
1 miejsce Solo 2xBaton Juniorki Oliwia Jaworska
2 miejsce Formacja Baton Kadetki
2 miejsce Solo Baton Kadetki Oliwia Mesjasz
2 miejsce Solo Pompon Juniorki Wiktoria Cierpisz
2 miejsce Duet Baton Juniorki Julia Mesjasz i Karolina Tondel
3 miejsce Formacja Baton Przedszkolaki
3 miejsce Solo Baton Juniorki Otylia Dygudaj
3 miejsce Trio Baton Juniorki Otylia Dygudaj, Nikola Grzesiak, Matylda Frączyk
4 miejsce Trio Baton Kadetki Patrycja Soboń, Emilia Kuś, Alicja Wieczorek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze