Reklama

Złoto razy cztery

Mażoretki VIVA po raz kolejny reprezentowały gminę Strzelce Wielkie na arenie krajowej z dużym powodzeniem zdobywając aż cztery złote medale, co jest oczywiście powodem do radości zarówno dla uczestniczek konkursu, kibicujących im rodziców jak również dla władz gminy.

Po dłuższej przerwie w zawodach, spowodowanej pandemią koronawirusa, mażoretki VIVA ze Strzelec Wielkich, 15 maja, wzięły udział w konkursie "Kurpie Dance CUP" w Ostrołęce.  Pomimo, że treningi odbywały się nieregularnie, często prowadzone zdalnie, udało się przygotować aż 12 choreografii. Dziewczęta rozpoczęły ten sezon rywalizacji 
w zawodach mocnym akcentem, udowadniając wysoki poziom w dziedzinie sztuki tańca mażoretkowego. 


Antoni Zych
[email protected]


Trofea, zdobyte przez mażoretki ze Strzelec Wielkich:
1 miejsce Formacja Baton Juniorki
1 miejsce Formacja Mix Seniorki
1 miejsce Solo Baton Juniorki Oliwia Jaworska
1 miejsce Solo 2xBaton Juniorki Oliwia Jaworska
2 miejsce Formacja Baton Kadetki
2 miejsce Solo Baton Kadetki Oliwia Mesjasz
2 miejsce Solo Pompon Juniorki Wiktoria Cierpisz
2 miejsce Duet Baton Juniorki Julia Mesjasz i Karolina Tondel
3 miejsce Formacja Baton Przedszkolaki
3 miejsce Solo Baton Juniorki Otylia Dygudaj
3 miejsce Trio Baton Juniorki Otylia Dygudaj, Nikola Grzesiak, Matylda Frączyk
4 miejsce Trio Baton Kadetki Patrycja Soboń, Emilia Kuś, Alicja Wieczorek
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości