Reklama

Znacząco przekroczył prędkość w Reklach - stracił prawo jazdy

41-latek przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. W Reklach jechał swoją dacią 110 km/h. Stracił prawo jazdy, otrzymał też wysoki mandat.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 kwietnia w godzinach porannych. W Reklach policajnci prowadzili kontrolę prędkości. W pewnym momencie zwrócili uwagę na dacię, którą kierował 41-letni mieszkaniec Kalisza.

- Jechał w obszarze zabudowanym 110 km/h, czyli o 60 km/h za dużo. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące - informuje asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Ponadto, zgodnie z taryfikatorem, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1,5 tys. zł, otrzymał też 13 punktów karnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości