41-latek przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. W Reklach jechał swoją dacią 110 km/h. Stracił prawo jazdy, otrzymał też wysoki mandat.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 kwietnia w godzinach porannych. W Reklach policajnci prowadzili kontrolę prędkości. W pewnym momencie zwrócili uwagę na dacię, którą kierował 41-letni mieszkaniec Kalisza.
- Jechał w obszarze zabudowanym 110 km/h, czyli o 60 km/h za dużo. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące - informuje asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Ponadto, zgodnie z taryfikatorem, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1,5 tys. zł, otrzymał też 13 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze